סריקת רשיונות רכב, סריקת רשיונות נהיגה

תחום הרכב

האם אתה מחפש דרכים לחסוך בכסף, להגדיל את ההכנסות, לשווק ביעילות רבה יותר ולשמור על לקוחות נאמנים ומרוצים?

בתהליך קניה, השכרה או מתן שירותי רכב, היכולת לזהות את הלקוח במהירות ולסיים את תהליך הרישום בזריזות מסתכם בשיפור שביעות רצון הלקוח ומעודד נאמנות לקוחות.

מאגר לקוחות רב עוצמה משפר את מאמצי השיווק לשוק הקמעונאי, מזרז את תהליך המכירה, ומגדיל את השירות העסקי.

פתרונות הסריקה שלנו עבור רשיונות רכב ונהיגה מספקים לך את כל מה שאתה צריך. התהליך מתחיל עם רישום הלקוח. תמונת הרשיון ומידע רלוונטי כגון שם, כתובת, וכו' מוכנסים ישירות לדפי הרישום. בנוסף מצורפת לכרטיס תמונת הלקוח אשר נלקחת מתוך הרשיון. כל התהליך אורך שניות מועטות ומאיץ את תהליך המכירה או ההשכרה.

פתרונות סריקת מסמכים עבור תחום הרכב:

  • Scan2Contacts / Scan2MSCRM – תוך מספר שניות מרגע הכנסת כרטיס הביקור אל הסורק , המידע מהכרטיס מועבר אל תוך רשומת לקוח חדשה ב Microsoft Outlook או לתוך מערכת ניהול הלקוחות שלך. יכולת זו מאפשרת לך ליצור מאגר לקוחות נרחב אשר ישמש אותך ליצירת קשר מהיר עם הלקוחות.
  • DocShell Office – סי אס אס אן מציע לך תוכנה לקריאה ופיענוח מסמכים אשר שולפת את המידע מתוך מסמכים כגון רשיונות נהיגה, רשיונות רכב, כרטיסי ביקור, חשבוניות וצ'קים . ניתן לייצא את המידע מתוך התוכנה אל תוכנה צד שלישי PDF, WORD, EXCEL ועוד. היתרונות של סריקת המסמכים ע"י התוכנה שלנו הם שיפור הדיוק והמהירות בזמן קליטת המידע מהלקוח.

דוגמאות לשימוש בתוכנות סריקת המסמכים שלנו בתחום הרכב:

לפרטים נוספים ומידע כיצד חברת סי אס אס אן יכולה לסייע לאירגון שלך , לחץ כאן כדי ליצור איתנו קשר.
Valid XHTML 1.0 Transitional
כל הזכויות שמורות ל CSSN