פתרונות סריקת מסמכים
ופיענוח מסמכים
Share OCR SDK
ocr sdk

SDK עבור צ'קים

ספריית ה- ChequeCOM הינה SDK המעניק לאפליקציה שלך דרך קלה לשליפת נתונים מהמחאות בנק. על ידי שימוש בספרייה, יכול האינטגרטור לזהות הכנסת מסמך אל תוך הסורק ((ScanShell800R/800NR/1000, לסרוק את הצ'ק, לעבד את התמונה ולקבל את שדות הנתונים השונים המודפסים על הצ'ק.

ChequeCOM יכולה לעבוד כ- SDK העומד בפני עצמו, או להשתלב עם ScanW SDK (ה- SDK עבור רישיונות נהיגה שלנו), ובאופן זה להעניק פתרון מלא לסריקת צ'קים ומסמכים אחרים.

שליפת מידע מצ'קים

שליפת הנתונים מהצ'קים כוללת 4 צעדים:
  • טעינת התמונה הפנימית על ידי סריקת הצ'ק.
  • עיבוד התמונה הפנימית.
  • שליפת הנתונים.
  • ייצוא התמונה הפנימית לקובץ תמונה במערך הצבעים וב- dpi המתאימים.

שימוש ב- ChequeCOM עם ScanW

SDK מספק פתרון מלא ועצמאי לסריקת צ'קים. SDK זה יכול להשתלב גם עם ScanW SDK ו- BizCOM SDK(המנתחים רישיונות נהיגה, דרכונים וכרטיסי ביקור) ולהרחיב את יכולותיהם לקריאת צ'קים. למעשה, שני ה- SDK מתוכננים לשיתוף רוב הקבצים שלהם. לדוגמא, כאשר אתה משתמש בשני ה- SDK, ביכולתך לשלוט בסורק על ידי שימוש ב- ChequeCOM (בשימוש בפונקצית ScanToFile) ) או על ידי שימוש בספריית הסריקה SlibEx העטופה ב- ScanW (בשימוש בפונקצית ScanToFile). שני ה- SDK יריצו למעשה את אותו הקוד בסופו של דבר. המניע היחיד לריבוי הזה הוא הרצון לשמור את ChequeCOM כספרייה עצמאית.

על מנת לעבוד עם שתי הספריות (או במילים אחרות, להוסיף יכולת זיהוי צ'קים לספריית ScanW) אתה חייב להתקין את שני ה- SDK על אותה ספרייה (קודם ScanW ואחר כך ChequeCOM).

קבל רשיון ל SDK


כדי להפוך למפתח של CSSN ולקבל רשיון זמני ל SDK, או אם שכחת את הרשיון שלך
לחץ כאן

למידע נוסף:

טלפון: 03-7260777

דוגמאות קוד:

Valid XHTML 1.0 Transitional
כל הזכויות שמורות ל CSSN.