פתרונות סריקת מסמכים
ופיענוח מסמכים
סי. אס. אס. אן. ישראל
היא עכשיו
אקיואנט ישראל בע"מ
Share OCR SDK
ocr sdk

SDK עבור רישיונות נהיגה ודרכונים

ה- SDK עבור רישיונות נהיגה ודרכונים מאפשר לשלוף את הנתונים המודפסים על רישיונות נהיגה ודרכונים, ומאפשר גם לקרוא את המידע הנמצא על הפס המגנטי של תעודות זהות וברקודים.

ה- SDK שלנו מספק גישה תכנותית לפעילות הסורק וליכולותיו. שימוש ב- SDK עבור רישיונות נהיגה ודרכונים מאפשר לך לשלוט בסורקי ה- ScanShell/SnapShell, לזהות הכנסת מסמך אל תוך הסורק, להשיג את תמונות הרישיון, לעבד אותן אחת אחת או בקבוצות ולהציג את התוצאות כשהן ממוינות לשדות כמו שם, מספר תעודת זהות, מספר ביטוח לאומי, כתובת, תאריך לידה, תאריך הנפקה, עיר, מדינה ומיקוד.

ה- SDK עבור רישיונות נהיגה ודרכונים כולל דוגמאות קוד בשפות התכנות הבאות: VB, CSharp, Delphi 6, DotNet, MS VC ++, VB Script, FoxPro, Borland CPP.

ברמה טכנית, ספריית ScanW.Dll הינה מעטפת אובייקט COM, המקלה על האינטגרציה בין ספריות מקור ++VC וקוד VB.

הספרייה כוללת ארבע ספריות משנה:

  • SlibEx - שולטת על פעילות הסורק ומכילה את התמונה הנסרקת האחרונה בזיכרון פנימי. ספריה זו מפקחת על הגדרות הסריקה כמו גודל הסריקה, מערך הצבעים והרזולוציה. התמונה הנסרקת נטענת לתוך זיכרון פנימי ויכולה להישמר בקובץ חיצוני בפורמט מפת סיביות.
  • OCR - (בגרסת OCR בלבד) שולפת את הנתונים הטקסטואליים מהתמונה הפנימית.
  • ID Data - (בגרסת ה- ID בלבד) מנתחת ומזקקת את הנתונים הטקסטואליים שחולצו על ידי ה- OCR או על ידי קריאת ברקוד PDF417. הנתונים נשמרים כמשתנים פנימיים המוכנים לייצוא לאפליקציה.
  • Cimage - מאפשרת ביצוע פעולות על תמונה פנימית כמו סיבוב, שינוי מערך צבעים, שינוי DPI וייצוא תמונה לקובץ במגוון פורמטים. ספרייה זו יכולה גם לשמש לביצוע מניפולציה על קבצי תמונה חיצוניים.
כל ספריית משנה יכולה לתפקד כספרייה אינדיבידואלית בלי קשר לספריות האחרות.

קבל רשיון ל SDK


כדי להפוך למפתח של CSSN ולקבל רשיון זמני ל SDK, או אם שכחת את הרשיון שלך
לחץ כאן

למידע נוסף:

טלפון: 03-7260777
SDK לרשיונות נהיגה
ספריית ה- ScanW.Dll מורכבת (מלמעלה למטה) מספריית סורק ה- SlibX, מספריית מניפולציית התמונה Cimage, ממנוע הכללי לזיהוי תווים אופטי - OCR ומה- IdData, תכנית ניתוח רישיונות הנהיגה ונתוני תעודות הזהות הממירה את נתוני ה- OCR לשדות נתונים ממשיים.

התמונה הנסרקת נטענת אל תוך זיכרון פנימי ויכולה להישמר לקובץ חיצוני בפורמט מפת סיביות. היא יכולה להשתלב עם CRM, בסיסי נתונים, אפליקציות בקרת כניסה, אפליקציית הניהול שלך או כל אפליקציה אחרת המצריכה קבלת תמונה או נתונים מכרטיסי תעודת זהות.

Valid XHTML 1.0 Transitional
כל הזכויות שמורות ל CSSN.