עסקים קטנים ובינוניים

עסקים קטנים ובינוניים

מערכות של נקודות מכירה (POS - Point Of Sale), תוכניות של מועדון חברים, וכלים לאימות גיל הם הכרח בעסקים הקמעונאים של היום. סי אס אס אן מציעה מגוון של פתרונות אשר ניתנים להתאמה לפי דרישות ספציפיות של העסק הקמעונאי. בכל פעם יש צורך לרשום מידע על לקוחות, עם הפתרונות שאנו מציעים אתה יכול לעשות זאת ברגע!

מערכות של נקודות מכירה (POS - Point Of Sale)
  • עיבוד מהיר יותר של בדיקת הצ'ק, צילום תמונה של תעודת הזיהוי, אין צורך להקליד ידנית את המידע אשר נמצא על גבי הצ 'קים.
  • מערכות מכירה נקודתיות הן כלי מושלם למציאת יעדי שיווק עבור חנויות מתמחות,בכך שהנתונים הדמוגרפיים של הלקוחות נרשמים ויכולים לשמש למטרות הדיוור.
מועדון חברים
  • אין צורך במערכות רישום לקוחות, פשוט סרוק את תעודת הזיהוי והלקוח רשום מיידית.
אימות גיל
  • כלי אפקטיבי לאימות גיל מרישיון הנהיגה או תעודת הזהות , במהלך מכירה של סיגריות ואלכוהול.

פתרונות סריקת מסמכים עבור עסקים קטנים:

  • Scan2Contacts / Scan2MSCRM – תוך מספר שניות מרגע הכנסת כרטיס הביקור אל הסורק , המידע מהכרטיס מועבר אל תוך רשומת לקוח חדשה ב Microsoft Outlook או לתוך מערכת ניהול הלקוחות שלך. יכולת זו מאפשרת לך ליצור מאגר לקוחות נרחב אשר ישמש אותך ליצירת קשר מהיר עם הלקוחות.
  • DocShell Office – סי אס אס אן מציע לך תוכנה לקריאה ופיענוח מסמכים אשר שולפת את המידע מתוך מסמכים כגון רשיונות נהיגה, כרטיסי ביקור, חשבוניות וצ'קים . ניתן לייצא את המידע מתוך התוכנה אל תוכנה צד שלישי PDF, WORD, EXCEL ועוד. היתרונות של סריקת המסמכים ע"י התוכנה שלנו הם שיפור הדיוק והמהירות בזמן קליטת המידע מהלקוח.
לפרטים נוספים ומידע כיצד חברת סי אס אס אן יכולה לסייע לאירגון שלך , לחץ כאן כדי ליצור איתנו קשר.
Valid XHTML 1.0 Transitional
כל הזכויות שמורות ל CSSN