סריקת צ'קים ומסמכים שונים

התחום הפיננסי

בנקים מחפשים אחר פתרונות טכנולוגיים לעיבוד טרנזקציות, אוטומציה של תהליכים עסקיים וניהול מידע חיוני. התחום הפיננסי נדרש לנהל ביעילות את הניירת בצורה אלקטרונית תוך הגנה על מידע רגיש. התקנות הבנקאיות הופכות ענף זה לשמור ביותר ומחייבות את אישור מצד הלקוח ואבטחת המידע.

DocShell® Office, הפתרון שלנו לסריקת תעודות זיהוי הוא הכלי המושלם עבור תהליך רישום לקוחות חדשים. התמונה של תעודת הזהות, מידע רלוונטי כגון שם, כתובת, תאריך לידה, והחתימה מוכנסים לדפי הרישום.

סריקה לתוך קבצים אלקטרוניים משפרת את אירגון המשרד ומפשטת תהליכים ע"י מתן גישה קלה ומהירה למידע, וכתוצאה מכך גדלה שביעות רצון הלקוחות, העלויות יורדות והריווחיות עולה. אם החברה שלך צריכה לפשט את תהליכים מול הלקוח, לסי אס אס אן יש את הפתרון המתאים עבורך.

פתרונות סריקת מסמכים עבור התחום הפיננסי:

  • סריקת צ'קים – פתרון זה מאפשר לסרוק צ'קים בקלות ובמהירות תוך קבלת תמונה איכותית של הצ'ק. המידע שעל הצ'ק נשלף ומוכנס לתוך השדות המתאימים בבסיס הנתונים. התוכנה שלנו לסריקת צ'קים משתמשת בטכנולוגיית MICR (קריאת תווים מגנטית) לקריאת המידע מהפס המגנטי שעל הצ'ק, ושולפת נתונים כגון מספר הצ'ק, מספר חשבון ומספר סניף. בנוסף, התוכנה שלנו יודעת לשלוף את סכום הצ'ק ושדות נוספים לפי הגדרת המשתמש. המידע הנשלף נשמר אל תוך בסיס הנתונים ויש אפשרות ליצא אותו לתוכנה צד שלישי. התוכנה שלנו מקלה על עיבוד הנתונים ומפחיתה את כמות העבודה הידנית וכן מגדילה את היעילות הכנסת הנתונים והדיוק של המידע.
  • סריקת מסמכים – חברת סי אס אס אן מציעה פתרונות סריקה ופענוח של כל סוגי המסמכים בהתאמה ללקוח. עבור פיענוח מסמכים על הלקוח לספק מספר דוגמאות של המסמך הנדרש ,ובתוך זמן קצר יוכל לקבל פתרון שמאפשר סריקה וזיהוי של השדות הרצויים. בנוסף, אנו מציעים את תוכנת DocShell Office, סוקרת מסמכים מסמכים מסוגים שונים, ומאפשרת לשמור אותם על המחשב כקובץ תמונה או PDF. היתרונות של הפתרונות שאנו מציעים כוללים שיפור בדיוק המידע, יעילות ומהירות.

דוגמאות ליישום של פתרונות סריקת המסמכים שלנו בתחום הפיננסי:

  • חברות ביטוח
  • יועצי השקעות
  • בנקים
  • קרנות השקעה
  • חברות פיננסיות
לפרטים נוספים ומידע כיצד חברת סי אס אס אן יכולה לסייע לאירגון שלך , לחץ כאן כדי ליצור איתנו קשר.
Valid XHTML 1.0 Transitional
כל הזכויות שמורות ל CSSN