פתרונות סריקת מסמכים

CSSN צוות הניהול הבכיר

יוסי זיקרי
נשיא ומנכ"ל CSSN העולמי

יוסי זקרי הצטרף לצוות CSSN במאי 2008 והוא אוחז במושכות כמנכ"ל CSSN מאז. יוסי הוא בעל ניסיון ניהולי נרחב הכולל שנים רבות כמנהל IPD ו- Maxsys Technologies, כמו גם סמנכ”ל ומנהל כללי של Federal Mogul FP Diesel division. יוסי הוא בעל תואר בוגר במדעים בתחום הביולוגיה ובעל תואר שני במנהל עסקים מ University of California Irvine, ושירת כקצין במערך הנ"מ .
יוסי זקרי

דני חצב
מנכ"ל CSSN ישראל

דני חצב ייסד את CSSN ב- 1999 והוביל את החברה להיות ספקית מובילה של פתרונות סריקה לכרטיסים רפואיים, דרכונים ורישיונות נהיגה. לפני שייסד את CSSN, היה דני מנהל מכירות בכיר ב Agilent Technologies ישראל. דני הוא בעל תואר BScEE מ University of Bridgeport ותואר שני במנהל עסקים מ New York Polytechnic.
דני חצב

יובל חצב
חבר ההנהלה וממייסדי החברה

עד לאחרונה ניהל יובל את מערך המכירות העולמי של החברה תחת הנהגתו הפכה לחברה המובילה בתחום קריאת תעודות זיהוי. כיום יובל מפתח תחום עסקי חדש עבור קבוצת CSSN הנוגע לתחום
ה CRM וה ERP. יובל מאמין כי החזון החדש של החברה – להפוך לחברה המובילה בתחום המשרד ללא נייר,חייב לנוע בד בבד עם פתרון מערכתי של הניהול היום יומי של כל חברה. יובל הוא בעל תואר BScEE מ University of Bridgeport ותואר MSCEE מ San Jose State University.
ייובל חצב

גיורא שרעבי
CTO ומנהל המחקר והפיתוח

גיורא שרעבי ייסד את CSSN ביחד עם האחים חצב והוא אחראי על ההגדרה וההוצאה לפועל של החזון הטכנולוגי של החברה. גיורא מנהל את פיתוח התוכנה, בקרת האיכות וניהול המוצר. גיורא היה הממציא הטכני של משפחת מוצרי IdScan עטורת הפרסים, והוא בעל יותר מ- 20 שנות ניסיון עצמאי בהיי - טק בתכנון ופיתוח תוכנה. גיורא מחזיק בתארי BScEE ו-MScEE מ University of Bridgeport
גיורא שרעבי

אילן בן שחר
מדען ראשי

אילן בן שחר הוא המדען העומד מאחורי הטכנולוגיה החדשנית של CSSN. הוא בעל יותר מ- 25 שנות ניסיון וידע במגוון תחומי הנדסה ואחראי על ניהול ויצירת הכלים ואבני היסוד של הטכנולוגיות החדשות של CSSN. ניסיונו של אילן קודם להצטרפותו לצוות CSSN כלל פיתוח תוכנת אנטי וירוס, מכונות מיון אוטומטיות, תוכנת חיתוך יהלומים ועיבוד תמונה DSP ברמה גבוהה. אילן מחזיק בשלושה תארים ראשונים בפיסיקה, הנדסת אלקטרוניקה ומדעי המחשב. כמו כן הוא שירת כקצין טכני בחיל המודיעין והגיע לדרגת רב סרן.
אילן בן שחר
Valid XHTML 1.0 Transitional
כל הזכויות שמורות ל CSSN