פתרונות סריקת מסמכים
ופיענוח מסמכים
Share OCR SDK
ocr sdk

SDK עבור כרטיסי ביקור

BizCOM

ספריית ה- BizCOM הינה SDK המעניק לאפליקציה שלך דרך קלה למשיכת נתונים מכרטיסי ביקור ומייבא אותם לכל אפליקציה. על ידי שימוש בספריה, יכול האינטגרטור להבחין בהכנסת מסמך אל תוך הסורק (ScanShell 800R/800NR), לסרוק את הכרטיס, לעבד את התמונה ולקבל את שדות הנתונים השונים מהכרטיס. BizCOM יכולה לעבוד כ- SDK העומד בפני עצמו או להשתלב עם ScanW SDK (ה- SDK עבור רישיונות נהיגה שלנו), ובכך מעניקה פתרון מלא לסריקת כרטיסי ביקור ורישיונות נהיגה.

שימוש ב- BizCOM עם ScanW

SDK מספק פתרון מלא ועצמאי לסריקת כרטיסי ביקור. SDK זה יכול להשתלב גם עם ScanW SDK ו- BizCOM SDK (המנתחים רישיונות נהיגה ודרכונים) ולהרחיב את יכולותיו לקריאת כרטיסי ביקור. למעשה, שני ה- SDK מתוכננים לשיתוף רוב הקבצים שלהם. לדוגמא, כאשר אתה משתמש בשני ה- SDK, ביכולתך לשלוט בסורק על ידי שימוש ב- BizCOM SDK (בשימוש בפונקצית ScanToFile) או על ידי שימוש בספריית הסריקה SlibEx העטופה ב- ScanW (בשימוש בפונקצית ScanToFile). שני ה- SDK יריצו למעשה את אותו הקוד בסופו של דבר. המניע היחיד לריבוי הזה הוא הרצון לשמור את BizCOM SDK כספרייה עצמאית.

על מנת לעבוד עם שתי הספריות (או במילים אחרות, להוסיף יכולת זיהוי כרטיס ביקור לספריית ScanW) אתה חייב להתקין את שני ה- SDK על אותה ספרייה ולרשום ScanW.dll ו- BizCOM.dll.

BizComX

ספריית BizComX.Dll הינה מעטפת ActiveX העוטפת את ה- BizCom com dll. היא מקלה על האינטגרציה בין ספריות מקור ++VC ושפות ה- web script. ישנו מרכיב אחד ב- BizComX ActiveX אשר נקרא BizLib והוא מכיל את כל השיטות הגלויות והמאפיינים של ה BizCom class.

שליפת המידע מכרטיסי ביקור

שליפת הנתונים מכרטיס ביקור כולל 4 שלבים:
  • טעינת התמונה הזמנית על ידי סריקת כרטיס הביקור.
  • עיבוד התמונה הזמנית.
  • שליפת הנתונים.
  • ייצוא התמונה הזמנית לקובץ תמונה בסכמת הצבעים וה- dpi המתאימים.
חשוב: התמונה הזמנית נמחקת בכל סריקה חדשה. זוהי אחריותה של האפליקציה לוודא שהסריקה מבוצעת לפי השלבים הנכונים. כישלון בדבר זה יתבטא בשגיאות בשליפת נתונים.

קבל רשיון ל SDK


כדי להפוך למפתח של CSSN ולקבל רשיון זמני ל SDK, או אם שכחת את הרשיון שלך
לחץ כאן

למידע נוסף:

טלפון: 03-7260777
Valid XHTML 1.0 Transitional
כל הזכויות שמורות ל CSSN.